top of page
היה לנו העונג לעבוד עם כמה מהחברות הטובות ביותר
לקוחות ממליצים

קיבוץ גלעד (ד.נ חבל מגידו)

 

קיבוץ גלעד הינו קיבוץ שיתופי המונה אוכלוסייה של כ 400 נפש. בקיבוץ ענפי חקלאות ותעשייה שונים.

 

קפריאור השלימה בהצלחה פרויקט שדרוג של מספר מערכות מחשוב בקיבוץ.

הפרויקט כלל העברת תשתית הדואר לענן Office 365 של מיקרוסופט, הקמת תשתית וירטואלית מבוססת Hyper-V והסבת שרתים פיזיים לווירטואליים, הטמעת Check Point Firewall,  החלפת מחשבים במוסדות הקיבוץ למחשבי DELL, הדרכת Office  ושיפור משמעותי בביצועי הרשת בקיבוץ, בין היתר על ידי הגדרה מחדש של מתגי מרכזיית ה ADSL.

 

השירותים המקצועיים שניתנו לנו על ידי קפריאור אפשרו את השלמת הפרויקט בצורה יעילה ומהירה. נשמח לעבוד יחד גם בעתיד ולהמליץ על צוות קפריאור לכל לקוח רלוונטי.

 

 

בברכה, נאוה אלגוזי, מרכזת ועדת תקשוב

 

וובוקס שרותי מחשוב עננים בע"מ (ת"א)

 

חברת וובוקס שירותי מחשוב עננים בע"מ הינה ספקית מיחשוב ענן מהמובילות בישראל, המספקת שירות למאות לקוחות בארץ ובחו"ל.
 
ליאור סבו מקפריאור משמש כיועץ טכני בכיר לחברתנו, כולל תכנון אסטרטגי, איתור והכשרה של כוח אדם  ותמיכת  Hands on  מתקדמת.
 
במהלך חצי השנה האחרונה ליאור הוביל ויישם פרויקטים מגוונים בתחום אבטחת מידע, הגדרה והתקנת חומרה ותוכנה, יישום של שרתי טרמינל, תפעול שרתים וירטואליים כולל מכלולי Networking  בחוות שרתי וובוקס וסיוע בתפעול תקלות דחופות מסביב לשעון. כל זאת תוך הקפדה על מקצוענות חסרת פשרות, ירידה לפרטים, אחריות גבוהה ורמת שירות מצויינת.
 
אני שמח להודות לקפריאור על הייעוץ והתמיכה הטכנית מסביב לשעון בתשתיות מחשוב הענן של חברת וובוקס ולקוחותיה, וממליץ עליהם בחום לכל תפקיד בעולם ה IT, תשתיות, חומרה ו Networking .

 

בברכה, נדב פופלבסקי, מנכ"ל וובוקס

פיר טי וי בע"מ (פתח תקווה)

 

PeerTV מפתחת ומשווקת פתרון חדשני הכולל ממיר (STB) שמבוסס על מערכת אנדרואיד 4.0 ופתרונות שרת מתקדמים המאפשרים צפייה בשידורי טלוויזיה על גבי רשת האינטרנט (OTT) ודרך האוויר (OTA). לחברה מרכז פיתוח בישראל (פתח תקווה) והיא נסחרת בבורסה באנגליה (AIM:PTV).

 

ברצוני להודות לחברת קפריאור שמלווה אותנו מתחילת שנת 2013 ומספקת לחברתנו מגוון של שירותים ביניהם כתיבת מסמכים טכניים, פריסייל בתערוכת TV Connect 2013 בלונדון, גיוס וניהול צוות  QA ועוד.

 

בברכה, אבי וורמוס מנכ"ל PeerTV

 

לארץ' נטוורקס בע"מ (ראש העין)

 

Larch Networks הינה חברה חדשנית וצומחת המתמחה בתיכנון ופיתוח חומרה ותוכנה עבור לקוחות בעלי צורך ביישומים מיוחדים למערכות embedded בתחום ה Networking כדוגמת מתגי רשת ונתבים מבוססי לינוקס.

 

כשחיפשנו מומחה Citrix שיקים עבורנו סביבת שרתי Terminal ו VDI וירטואלית על גבי תשתית VMware הגענו לקפריאור. תוך זמן קצר בוצע איפיון, התקנה והגדרה את שרתי ה XenApp וה XenDesktop  כולל הגדרות גישה מרחוק PNAgent  ו Web Access לשביעות רצוננו. כולל מענה לשאלות בטלפון והתחברות מרחוק לסביבת הלקוח שלנו ברוסיה לסיוע במקרה של תקלה.

תודה על השירות !

 

אלכסנדר צ'סקיס, מנכ"ל

 

 

די אן אר מערכות הדמיה בע"מ (ירושלים)

 

די אן אר מערכות הדמיה בע"מ מפתחת מייצרת ומשווקת מערכות הדמיה לתחום מדעי החיים.


תודה לקפריאור על השירות והמקצועיות בהקמת סביבה וירטואלית מבוססת VMware לצורך בדיקת היתכנות (מוצלחת) בהפעלת תוכנות מבית DNR בסביבות Macintosh.

 

ארז קלי, מנכ"ל

 

 

bottom of page